BAŞKAN YÜKSEL, KUMBAĞ’DA ÇOK AMAÇLI SPOR SAHASINI TÖRENLE HİZMETE AÇTI

BAŞKAN YÜKSEL, KUMBAĞ’DA ÇOK AMAÇLI SPOR SAHASINI TÖRENLE HİZMETE AÇTI

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından gençlerin spor yapmaya teşvik edilmesi ve zararlı alışkanlıklardan uzak durmaları amacıyla hayata geçirilen şimdiye kadar Kumbağ’da açılacak olanla birlikte 28 spor tesisi projesi içinden 5’incisi olan Kumbağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çok Amaçlı Spor Sahası, düzenlenen törenle hizmete açtı.

 

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ve başkan yardımcılarının çabalarıyla birbiri ardına açılan spor sahaları başkan Yüksel’in dediği gibi özellikle pandemi ortamında A SOSYAL kalan çocuklar için bir uğraşı alanı olarak gençleri kötü alışkanlıklardan tutmaya, topluma kazandırmaya yönelik olduğunu üstüne basarak söylemesi ve spor alanlarını daha da ileriye, içinde kafelerinden sosyalleşecek çeşitli spor alanlarının da olduğu projelere imza attıklarını çalışmalarının devam ettiğini ifade etti.

 

SÜLEYMANPAŞA’NIN EN BÜYÜK SORUNLARINDAN BİRİ İŞSİZLİK

Yatırımı gençlere, gelecek kuşaklara yaptığını söyleyen Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’e gençlerimizin bu tür yatırımlara ihtiyacı vardı, teşekkür ederim. Bizim en büyük sorunlarımızdan biri “İŞSİZLİK” dediğimde daha fazla bir şey söylememe gerek kalmadı. Bir anda surat ifadesi endişe ile kaplanan Başkan Yüksel, en az 10 bin kişiyi ekmek sahibi yapmam gerekir diyerek TORSAB’tan SELEB Projesine çok acil ve hangi şartlara göre geçileceğini anlattı.

SELEB Projesi ile ilgili çok çalışmaları olduğunu, projenin her aşamasını bittiğini, kendilerinin hazır olduğunu, harekete geçmek için olumlu yada olumsuz yargıtaydan gelecek cevabı beklediklerini söyledi.

 

Haberin devamı izleyeceğiniz görüntülü haberde

Bak bitv

"BAK Bİ HABER"

BAKBİTV PRODÜKSİYON

Özer ENGİNLER. Genel Yayın Koordinatörü.

İletişim:

0533 513 4201

TEKİRDAĞ / SÜLEYMANPAŞA

 

 

Yayınlanma Tarihi : 10/4/2021 01:05
Okunma Sayısı : 226
reklam 1
  

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN