CÜNEYT YÜKSEL’DEN TÜRKİYE TARİHİNE NOT DÜŞÜREN TOPLANTI

CÜNEYT YÜKSEL’DEN TÜRKİYE TARİHİNE NOT DÜŞÜREN TOPLANTI

“Bütün parti liderleri ve eski belediye başkanları siyaset gütmeden bir araya gelecek, Tekirdağ’ın sorunlarını çözmek için fikir üretecek”, ‘Rüyamda görsem inanmam’ denen bu büyük buluşma Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in önderliğinde gerçekleşti.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Türkiye’de bir ilki başararak 1. Derece Deprem Bölgesinde yer alan şehrimizin “Kentsel Dönüşüm projesi”ne katkıda bulunmak için bütün siyasi partilerin il, ilçe başkanlarını bir araya getirmekle kalmadı, geçmişten günümüze parti ayırımı yapmadan, Süleymanpaşa’ya emeği geçen bütün belediye başkanlarınla da şehrimizin depremselliği ve risk potansiyeline ilişkin toplantılar düzenleyip fikirlerini aldı.

 

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYE BAŞKANI CÜNEYT YÜKSEL YAPILAN YAZILI AÇIKLAMADA BU TARİHİ BULUŞMANIN NEDEN ÖNEMLİ OLDUĞUNU ŞÖYLE DUYURDU:

 

“ŞEHRİMİZİ BİRLİKTE YÖNETİYORUZ.”

Süleymanpaşamızda gerçekleştireceğimiz Kentsel Dönüşüm projemizin detaylarını, siyasi partilerimizin il ve ilçe başkanlarıyla değerlendirdik.

Belediyemizde ağırladığımız, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Sn. Mestan Özcan, AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sn. Sezayi Çetin, CHP Tekirdağ İl Başkanı Sn. Zeynel Saygın, CHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sn. Aycan Gündüz, MHP Tekirdağ İl Başkanı Sn. İlker Yücel, MHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sn. Hüseyin Üretürk, İyi Parti Tekirdağ İl Başkanı Sn. Sertaç Alkaya, İyi Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sn. Ali Darıcı, Saadet Partisi Tekirdağ İl Başkanı Sn. Feti Pehlivan, Saadet Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sn. Cemal Açıkgöz, Demokrat Parti Tekirdağ İl Başkanı Sn. Süleyman Miran, Demokrat Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sn. Zafer İnandılar, DSP Tekirdağ İl Başkanı Sn. Mehmet Yaman, DSP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sn. Osman Çınar, Büyük Birlik Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı ve İl Başkan Vekili Sn. Bahri Demir, Gelecek Partisi Tekirdağ İl Başkanı Sn. Recep Nişancı, Gelecek Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sn. Hüseyin Ün, Deva Partisi Tekirdağ İl Başkanı Sn. Hasan Çebi ve Deva Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sn. Şerife Türüdü’ye, şehrimizin depremselliği ve risk potansiyeline ilişkin bilgi vererek, yürüttüğümüz çalışmaların sunumunu yaptık.

Karşılıklı fikir alışverişinde bulunduğumuz kıymetli başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerine, değerli görüşleri ve katılımlarından dolayı sonsuz teşekkürlerimi arz ediyorum.

 

GEÇMİŞTEN DÖNEM BELEDİYE BAŞKANLARI DA TOPLANTIDA YERİNİ ALDI.

Süleymanpaşamızda gerçekleştireceğimiz Kentsel Dönüşüm projelerimize ilişkin bilgilendirme toplantımızın ikincisini, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Kadir Albayrak ve geçmiş dönem belediye başkanlarımızın katılımıyla gerçekleştirdik.

Tarihi Süleymanpaşa Belediye binamızda ağırladığımız, Sn. Ekrem Eşkinat, Sn. Adem Dalgıç, Sn. Ahmet Aygün, Sn. Kadir Çebi, Sn. Mahmut Çağlıyurt ve Sn. Erol Erdoğan ile birlikte, projemizin detaylarını değerlendirdik. Şehrimizin deprem potansiyeli ve yapıların durumunu ele aldığımız toplantıda, fikir alışverişinde bulunduk.

Kıymetli başkanlarımıza, şehrimizin geleceğini ilgilendiren bu önemli adıma verdikleri destek ve katkıdan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

Yayınlanma Tarihi : 14/1/2021 20:55
Okunma Sayısı : 695
reklam 1
FACEBOOK BAKBİTV REKLAM

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN